1 urodziny FitAS

Wkrótce 1 urodziny FitAS!!!

 

Z klubem Fit-AS jestem związana od samego początku jego funkcjonowania, i będę oczywiście brała udział w imprezie urodzinowej 16 lutego, ale nie tylko jako stała klientka. Przygotuję dla Was kilka propozycji zdrowych, słodkich przekąsek, a także tort urodzinowy. Będzie super zabawa, konkursy i nagrody. W imieniu właściciela Adama Szostaka i swoim zapraszam wszystkich na urodzinki i degustacje słodkości.

 

Dziewczyny z Gdowa i okolic! Przy okazji chciałabym podzielić się z Wami własnymi doświadczeniami i zachęcić Was do zapisania się na zajęcia. Ja nigdy nie miałam problemów z wagą, która była dla mnie komfortowa i wahała się między 57-59 kg. Do momentu urodzenia dwójki dzieci z osiemnastomiesięczną różnicą wieku. Drugie dziecko mnie całkowicie „dobiło” ważąc przy urodzeniu 4,5 kg. Lekarka w szpitalu gratulowała mi słowami „Gratuluję Pani ma Pani dwu-miesięczne dziecko”. Udało mi się wrócić do wagi sprzed obu ciąż, dzięki profesjonalnym zajęciom i regularnym uczestnictwie na nich. Nie stosowałam żadnej diety, gdyż jest to po prostu niemożliwe przy mojej pasji do gotowania, oraz całkowitym braku silnej woli do wyrzeczeń. Pomogły tylko ćwiczenia, dzięki którym już po trzech miesiącach mogłam wyrzucić ciążowe ciuchy.

Impreza urodzinowa to świetny moment na przełamanie pierwszych lodów, zapoznanie się z możliwościami klubu i zapisanie na wybrane zajęcia.

IMG_7361

IMG_7350

IMG_7355

IMG_7358